Mezoterapia bezigłowa – Gdańsk

Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektryczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała. Równocześnie z mezoterapią możemy wykonać mikrodermabrazję końcówką diamentową. Dzięki mikrodermabrazji możemy przygotować skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz masujemy ją zwiększając mikrocyrkulację, dokonujemy drenażu limfatycznego, zwiększamy ukrwienie i dotlenienie.
 
 
Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni preparat. Mamy ich do wyboru ok 10. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym i przyjaznym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie. Dzięki możliwości regulacji parametrów, dostosowujemy terapię do progu odczuwania klientki.
 
Przeciwwskazania:
  • ciąża,
  • metalowe elementy w ciele,
  • choroby serca,
  • rozrusznik serca,
  • choroby żył,
  • epilepsja,
  • nadwrażliwość skóry, stany zapalne.
Oferta Specjalna:
Poleć znajomych. Polecając nasze usługi otrzymasz za każdą osobę poleconą, 10 zł do wykorzystania na dowolne usługi w naszym Instytucie.
PROMOCJA!!!
Dla nowych Klientów atrakcyjny rabat na pierwszy zabieg - szczegóły na miejscu w recepcji.
Regulamin voucherów:

- jedna osoba może wykorzystać max 1 voucher,
- voucher można wykorzystać na wszystkie zabiegi znajdujące się w cenniku z wyłączeniem:
* henny oraz regulacji brwi i rzęs,
* manicure i pedicure,
* przekłuwanie uszu i nosa,
* sauny oraz konsultacji dietetycznych,
- aby skorzystać z vouchera należy umówić się na wizytę telefonicznie,
- voucher należy przynieść na umówioną wizytę,
- w razie konieczności przełożenia wizyty, należy uczynić to min. 24h wyprzedzeniem.